II Niedziela Adwentu

8 grudnia 2019 roku

Dzisiaj przypada doroczny „Dzień modlitwy za Kościół na Wschodzie”, zbiórka do puszek przeznaczona jest na pomoc dla Katolików na Wschodzie.

Roraty codziennie o godz. 6.00; o godz. 5.40 Godzinki oraz okazja do spowiedzi św.

W zakrystii rozprowadzane są opłatki wigilijne i świece Caritasu.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele inwestycyjno-budowlane. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

Za tydzień w niedzielę w Szkole w Darzlubiu od godz. 15.00 do 17.00 odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy(stroiki, wianki, wyroby ceramiczne o tematyce Bożonarodzeniowej) przygotowany przez nauczycieli rodziców i uczniów ze Szkoły.

Spotkanie opłatkowe pielgrzymów, sympatyków Pieszej Pielgrzymki Kaszubskiej na Jasną Górę, odbędzie się 15 grudnia br. w Pucku, w parafii p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła. O godz. 13:15 Msza święta, a po niej spotkanie w domu parafialnym.

Ojciec Święty Franciszek ogłosił Jubileusz Loretański dla wszystkich podróżujących drogą lotniczą, który potrwa od 8 grudnia 2019 r. do 10 grudnia 2020 r. Ogłoszenie Jubileuszu związane jest z 100. rocznicą ogłoszenia Matki Bożej Loretańskiej patronką podróżujących samolotami. Zachęcamy wiernych udających się w podróż, aby nawiedzili kaplicę Portu Lotniczego w Gdańsku, gdzie będzie można uzyskać odpust zupełny.

U ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego.