V Niedziela Zwykła

5 lutego 2023 roku

W piątek obchodzimy 103 Rocznicę zaślubin Polski z morzem. Główne uroczystości odbędą się o godz. 9.30 w puckim rynku potem o 10.00 w puckiej Farze a następnie w puckim porcie.

W sobotę 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Z tej racji o godz. 9.00 w Darzlubiu i Państwa Funk odprawiona będzie Msza dla chorych. Po Mszy św. odwiedzę chorych z sakramentem namaszczenia chorych. Wieczorem o godz. 17.00 będzie Msza św. w czasie której osoby chore i w starszym wieku otrzymają sakrament namaszczenia chorych.

Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjno – budowlane; za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

W niedzielę 19 lutego po Mszy Św. o 11.00 rozpoczną się przygotowania do Bierzmowania w 2024 roku dla obecnych uczniów klas VIII szkoły podstawowej lub starszych, którzy jeszcze nie byli bierzmowani.

W tym roku zachęcam do odpisania 1% podatku dochodowego dla Alicji Wittbrodt, Mateusza Minge, Rozalii Glowienke oraz Kajetana Kohnke. Szczegóły na stronie internetowej.

U ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego.