JP Hope - шаблон joomla Авто
slide 1

Witamy na stronie Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba i św. Mikołaja w Mechowie.

slide 2

Nasza świątynia

Parafia z tradycjami od XIII wieku...

Z inicjatywy Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II zatwierdzonej i wspartej przez Konferencję Episkopatu Polski w dniach od 5 do 11 maja 2019 r. będziemy przeżywać w Kościele w Polsce XI Tydzień Biblijny, pod hasłem „Głosili Ewangelię mocą Ducha Świętego”(1P 1,12).

W ramach obchodów Tygodnia Biblijnego włączamy się w ogólnopolską inicjatywę, którą jest Trzeci Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego, którego przedmiotem lektury będzie Ewangelia Św. Jana, który nawiązuje do 40. rocznicy pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski. Na jej początku Papież wołał na Placu Zwycięstwa w Warszawie do Boga dziejów: „niech zstąpi Duch twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi!”

W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 odbędzie się przyjęcie dzieci klas III do Pierwszej Komunii Świętej. Cztery pierwsze ławki w kościele zarezerwowane są dla dzieci i ich rodziców. Zbiórka dla dzieci o godz. 9.50 przy krzyżu. Próby dla dzieci komunijnych we wtorek, czwartek o godz. 17.00.

Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę o godz. 15.00.

Kolekta na cele inwestycyjno-budowlane zostanie przeprowadzona za dwa tygodnie w niedzielę 19 maja. Za wszelkie ofiary składa serdeczne Bóg zapłać.

U ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego.

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o aktualnościach

WYŚLIJ

Kontakt z nami

Mechowo 24, 84-106 Mechowo

tel. 58 673 89 79

e-mail: mechowo@diecezjagdansk.pl

Biuro parafialne

Ks. proboszcz: ks. mgr Jacek Bordzoł

Biuro parafialne:

nr telefonu: 58 673 89 79

  • czynne codziennie 30 minut przede msza