JP Hope - шаблон joomla Авто
slide 1

Witamy na stronie Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba i św. Mikołaja w Mechowie.

slide 2

Nasza świątynia

Parafia z tradycjami od XIII wieku...

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego Kościół w Polsce rozpoczyna 75 Tygodnia Miłosierdzia, pod hasłem „Miłosierni miłosierdzia dostąpią”.

Dziś rano zmarła śp. Jadwiga Lieske l. 70 z Mechowa ul. Słoneczna 5. Pogrzeb odbędzie się w Leśniewie prawdopodobnie w czwartek lub sobotę. Rodzina zaprasza na różaniec dziś o godz. 18.00 a od poniedziałku na 19.00. Pusta noc w Leśniewie.

Sołtys z Radą Sołecką, WKK i KGW Darzlubie zapraszają seniorów na Bal, który odbędzie się we wtorek 30 kwietnia o 16.00 w Wiejskim Klubie Kultury w Darzlubiu.

W środę rozpoczynamy miesiąc Maj poświęcony NMP -nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. wieczornej; a w niedzielę po Mszy św. o godz. 14.00. W Zdradzie o godz. 18.30 przy kapliczce.

W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne:

  • I Czwartek wyjątkowo o godz. 10.00 w Darzlubiu u Państwa Funk odbędzie się Msza Św. dla chorych; po Mszy św. odwiedzę chorych w domach. Od 17.30 spowiedź.
  • I Piątek przypada uroczystość NMP Królowej Polski
  • I Sobota z okazji święta św. Floriana - patrona strażaków, o godz. 18.00 odbędzie przemarsz przez wioskę a ok. 18.30 Msza św. w remizie.

Dzisiaj zbierane będą ofiary do puszek na potrzeby Caritas Archidiecezji Gdańskiej na wsparcie działań na rzecz osób ubogich i potrzebujących.

U ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego.

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o aktualnościach

WYŚLIJ

Kontakt z nami

Mechowo 24, 84-106 Mechowo

tel. 58 673 89 79

e-mail: mechowo@diecezjagdansk.pl

Biuro parafialne

Ks. proboszcz: ks. mgr Jacek Bordzoł

Biuro parafialne:

nr telefonu: 58 673 89 79

  • czynne codziennie 30 minut przede msza