JP Hope - шаблон joomla Авто
slide 1

Witamy na stronie Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba i św. Mikołaja w Mechowie.

slide 2

Nasza świątynia

Parafia z tradycjami od XIII wieku...

Rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny okresem adwentu. Roraty codziennie o godz. 6.00; o godz. 5.40 Godzinki oraz okazja do spowiedzi św.

Caritas w Polsce po raz dwudziesty piąty organizuje akcję „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Celem tego ekumenicznego przedsięwzięcia jest pomoc dzieciom. Niech świece zapłoną przy wigilijnym stole przynosząc nadzieję. W zakrystii można nabyć świece Wigilijne a także opłatki wigilijne.

W tym tygodniu przypadają „Dni Eucharystyczne:

  • I Czwartek miesiąca. Godz. św. o 17.00 w łączności z Mszą św.
  • I Piątek miesiąca. O godz. 10.00 w Darzlubiu u Państwa Funk odbędzie się Msza Św. dla chorych; po Mszy św. odwiedzę chorych w domach. Od godz. 16.30 okazja do spowiedzi św.

W przyszłą niedzielę przypada doroczny „Dzień modlitwy za Kościół na Wschodzie", zbiórka do puszek przeznaczona jest na pomoc dla Katolików na Wschodzie.

Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjno-budowlane. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

W niedzielę 9 grudnia w godzinach od 15:00 do 18:00 Społeczność Szkoły Podstawowej im. Maksymiliana Wilandta w Darzlubiu zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy. W programie cudowna świąteczna atmosfera, kolędowanie, występy dzieci i młodzieży, bożonarodzeniowe stoiska ze smakołykami przygotowane przez uczniów i rodziców, piękne, ręcznie wykonane ozdoby i dekoracje, kawiarenka z aromatyczną kawą i herbatą oraz wiele świątecznych niespodzianek.

U ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego.

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o aktualnościach

WYŚLIJ

Kontakt z nami

Mechowo 24, 84-106 Mechowo

tel. 58 673 89 79

e-mail: mechowo@diecezjagdansk.pl

Biuro parafialne

Ks. proboszcz: ks. mgr Jacek Bordzoł

Biuro parafialne:

nr telefonu: 58 673 89 79

  • czynne codziennie 30 minut przede msza