JP Hope - шаблон joomla Авто
slide 1

Witamy na stronie Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba i św. Mikołaja w Mechowie.

slide 2

Nasza świątynia

Parafia z tradycjami od XIII wieku...

Z inicjatywy Kościoła Domowego Arch. Gdańskiej „Morze Modlitwy – Zawierz Maryi swoją miejscowość”, od dzisiaj rozpoczyna się dwumiesięczna modlitwa różańcowa, która zakończy się 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla naszych miast i miejscowości oraz dla całej naszej Ojczyzny, która przeżywa jubileusz 100-lecia odzyskania niepodległości. Będzie to odmówienie codziennie jednej dziesiątki różańca przez dwa miesiące. W ten sposób chcemy odpowiedzieć na wezwanie Maryi, która w Fatimie i w Gietrzwałdzie prosiła o codzienne odmawianie różańca.

W poniedziałek odbędzie się pogrzeb śp. Urszuli Domnik l. 90 z Darzlubia ul. Św. Rozalii 10. O godz. 10.00 różaniec o 11.00 Msza Św. Autokar z Darzlubia odjeżdża o 10.00 za sklepem. Rodzina zaprasza dzisiaj o 17.00 na pustą noc do kościoła.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na stypendia dla ubogiej a uzdolnionej młodzieży.

Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjno-budowlane, za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

U ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego z filmem na DVD "Sprawa Chrystusa".

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o aktualnościach

WYŚLIJ

Kontakt z nami

Mechowo 24, 84-106 Mechowo

tel. 58 673 89 79

e-mail: mechowo@diecezjagdansk.pl

Biuro parafialne

Ks. proboszcz: ks. mgr Jacek Bordzoł

Biuro parafialne:

nr telefonu: 58 673 89 79

  • czynne codziennie 30 minut przede msza