JP Hope - шаблон joomla Авто
slide 1

Witamy na stronie Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba i św. Mikołaja w Mechowie.

slide 2

Nasza świątynia

Parafia z tradycjami od XIII wieku...

1% podatku dla naszych parafian

                           

 

Z inicjatywy Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II zatwierdzonej i wspartej przez Konferencję Episkopatu Polski w dniach od 15 do 21 kwietnia 2018 r. będziemy przeżywać w Kościele w Polsce X Tydzień Biblijny.

W naszej archidiecezji w ramach obchodów Tygodnia Biblijnego pragniemy włączyć się zwłaszcza w ogólnopolską inicjatywę, którą jest Drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego, którego przedmiotem lektury będzie List św. Pawła Apostoła do Rzymian, oraz zrealizować jedno główne przedsięwzięcie duszpasterskie: Słowo na plaży (Gdynia, 15 kwietnia).

Program obejmuje czytanie Biblii przez gości honorowych, blok tematyczny dla rodzin, blok dla młodzieży z zespołem AGAPE i koncert (Przemek Bruhn, ANATOM, WorshipStyle). Wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę 15 kwietnia na plaży miejskiej w Gdyni naprzeciw Muzeum Marynarki Wojennej. Rozpoczęcie o godz. 11.00 a zakończenie o godz. 19.30.

W przyszłą niedzielę przed kościołem, wolontariusze będą zbierać datki na rzecz Puckiego Hospicjum. Każdy z ofiarodawców otrzyma żonkil-znak kruchości życia, które przemija. Dochód z akcji w całości zostanie przekazany na działalność Puckiego Hospicjum.

U ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego.

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o aktualnościach

WYŚLIJ

Kontakt z nami

Mechowo 24, 84-106 Mechowo

tel. 58 673 89 79

e-mail: mechowo@diecezjagdansk.pl

Biuro parafialne

Ks. proboszcz: ks. mgr Jacek Bordzoł

Biuro parafialne:

nr telefonu: 58 673 89 79

  • czynne codziennie 30 minut przede msza